slide 1

WIERZYMY W ZASADĘ, ŻE JEDNA ZŁOTÓWKA WYDANA NA PROFILAKTYKĘ ZDROWOTNĄ RÓWNA SIĘ STU ZŁOTYM WYDANYM NA LECZENIE.
1 zł na profilaktykę = 100 zł na leczenie

slide 2

UWAŻAMY, ŻE W ZDROWYM ODŻYWIANIU NAJWAŻNIEJSZY JEST ZDROWY ROZSĄDEK.

Profilaktyka żywieniowa pozwala na zaoszczędzenie energii, czasu
i pieniędzy w walce z chorobami.

slide 3

Z DOŚWIADCZENIA WIEMY,

ŻE MOŻNA ZNACZĄCO POPRAWIĆ

JAKOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA

DECYDUJĄC SIĘ NAWET NA

MAŁE ZMIANY.

Zmieniaj swoje życie z nami!

slide 4

 Wierzymy, że poprzez kompleksowe odżywianie, rozwój fizyczny i duchowy możesz cieszyć się życiem bez chorób.

 

Ebook "Kasza jaglana na 99 sposobów"

 

Anna Ptak ze Sztuki Odżywiania oraz Małgorzata Salawa z bloga Zdrowa Kuchnia Sowy w ramach wspólnego przedsięwzięcia przygotowały e-book “Kasza jaglana na 99 sposobów”.Czym jest ten e-book:

  • praktycznym poradnikiem odsłaniającym smak, właściwości i naturę kaszy jaglanej

  • wyczerpującym źródłem informacji o tym unikatowym produkcie żywnościowym

  • wyjaśnieniem dlaczego kasza jaglana jest tak ważna w codziennym menu oraz jak zbawienny wpływ ma na nasze zdrowie

  • podpowiedzią jak włączyć kaszę jaglaną do diety całej rodziny

  • zaskakującym źródłem jaglanych sekretów... pozakulinarnych.

Jest to pierwszy tak obszerny przewodnik po świecie kaszy jaglanej, oferujący 99 przepisów z jej udziałem.

Każdy z nich można wykonać z łatwo dostępnych składników, wszystkie są proste w przygotowaniu i jednocześnie bardzo smaczne. Kolorowe zdjęcia wybranych potraw zachęcają do ich spróbowania.

Stworzony przez nas poradnik i zbiór przepisów jest zachętą do wprowadzenia tej mało znanej i niedocenionej kaszy do diety całej rodziny oraz pomocą w kuchennych eksperymentach z jej udziałem.

 Patronaty medialne:

 

Patronaty merytoryczne:

Blog Zdrowo i na temat Lek. med. Mariusz Andruszkiewicz

Recenzje: „Rewelacyjny przewodnik po kuchni i nie tylko w towarzystwie królowej kasz. Czyli wszystko o kaszy jaglanej, począwszy od wartości odżywczych i prozdrowotnych, poprzez obszerny zbiór oryginalnych przepisów, a skończywszy na kreatywnym wykorzystaniu jej poza kuchnią.” - Kamila Kosior, blog Zdrowo i na temat

„E-book „Kasza jaglana na 99 sposobów” jest niezwykle ciekawym i przystępnym przewodnikiem po świecie kaszy jaglanej. Kaszy, która mimo obfitości składników odżywczych a także walorów smakowych jest zupełnie niedoceniana i zapomniana w polskiej kuchni. E-book ten nie tylko wyjaśnia szereg wartości odżywczych kaszy jaglanej, ale co ważniejsze podaje nam gotowe rozwiązania na wykorzystanie jej we własnej kuchni. Przepisy są pomysłowe, ciekawe, zdrowe oraz przygotowywane z naturalnych i dostępnych składników. Wyraźnie pokazują szereg zastosowań i uniwersalność kaszy jaglanej – wszakże może stanowić ona zarówno podstawowy składnik wytrawnego obiadu jak i wykwintnego deseru! Dokładne opisy składników i sposobu przygotowania sprawiają, że e-book ten jest istną skarbnicą przepisów zarówno dla początkujących jak i doświadczonych kucharzy. Co więcej stanowi świetne źródło inspiracji i pokazuje, że gotowanie może być nie tylko przykrym obowiązkiem, lecz przede wszystkim dobrą zabawą. Od tej pory kasza jaglana będzie zdecydowanie częściej gościć w mojej kuchni – zamierzam sprawdzić wszystkie przepisy z tego niezwykle wartościowego e-booka!” - Paulina Styś, Co jesc.net

„Autorki pokazały, że kaszę jaglaną (nieco zapomnianą na polskich stołach) można przyrządzić na wiele sposobów. Proste i niemonotonne przepisy na każdą okazję - na słodko lub na wytrawnie. Autorki opisały właściwości zdrowotne kaszy jaglanej i dały wiele cennych wskazówek - jaką kaszę najlepiej kupić i jak ją ugotować. To świetna książka dla wszystkich, którzy chcą się zdrowo odżywiać.” - Magdalena, Zdrowie na widelcu

Pobierz bezpłatny fragment (dokument otworzy się w nowym oknie, kliknij w link). Plik jest duży (prawie 6 Megabajtów)

Gratis kolorowy plakat "Tabela - termika produktów" do wydruku w formacie A3 lub A4.

Ilość stron: 108 (107 ebook i 1 plakat)

Format: pdf Ebook jest personalizowany, czyli  każdy egzemplarz jest podpisywany imieniem i nazwiskiem i/lub adresem mailowym właściciela. Ebook przeznaczony jest do użytku osobistego. Nie podawaj dalej, to niezgodne z prawem autorskim.

Cena: 34,00zł

Możesz również kupić ebook "Smak zdrowia o poranku" plus ebook "Kasza jaglana na 99 sposobów" za 46,00zł.

 

Ebooki

Po przyciśnięciu "Kup Teraz" powinnaś/powinieneś zostać  przeniesiona/y do systemu PayPal, dzięki któremu możesz dokonać płatności online bez dodatkowych kosztów.

Jeśli przycisk Kup Teraz nie zadziała, zrób tradycyjny przelew na konto (dane do przelewu poniżej).

W celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji system PayPal korzysta z technologii SSL. Ponadto odbiorca płatności nie otrzyma poufnych informacji finansowych, takich jak numer Twojej karty kredytowej lub konta bankowego. Dzięki temu nie musisz obawiać się wysyłania płatności do osób, których osobiście nie znasz.  Przeczytaj więcej o systemie PayPal

Dokonując zakupów na stronie SztukaOdżywiania.pl akceptujesz regulamin zakupów.

Możesz zrobić też tradycyjny przelew na konto:

Katarzyna Rudnicka Nr konta 36 1140 2004 0000 3402 6007 8441

W tytule podaj imię i nazwisko oraz adres mailowy, na który przesłać ebooka (lub ebooki) i kolorowy plakat do wydruku. Usługa jest zrealizowana po wpłynięciu środków na konto. Jednak nie później niż w ciągu 48h. Jeśli chcesz otrzymać ebooka jak najszybciej, prześlij nam potwierdzenie przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warto przeczytać

Zawsze piszemy jasno, prosto i zrozumiale. Tworzymy artykuły DLA Was.