Dwa w jednym: ebooki o kaszy i o śniadaniach

46,00 PLN
+

Ulubiony duet naszych Czytelników: dwa e-booki za niższą cenę:
- "Kasza jaglana na 99 sposobów"
- "Smak zdrowia o poranku".

1. "Kasza jaglana na 99 sposobów" jest pierwszym tak obszernym przewodnikiem po świecie kaszy jaglanej, oferującym aż 99 przepisów z jej udziałem. Stanowi obszerny poradnik odsłaniający smak, właściwości i naturę kaszy jaglanej. Publikacja wyjaśnia dlaczego kasza jaglana jest tak ważna w codziennym menu oraz jak zbawienny wpływ ma na nasze zdrowie oraz podpowiada jak włączyć kaszę jaglaną do diety całej rodziny.
Wszystkie przepisy zawarte w książce elektronicznej "Kasza jaglana na 99 sposobów" składają się z łatwo dostępnych składników, są bardzo łatwe w wykonaniu, smaczne i pięknie sfotografowane.

Z recenzji : „Rewelacyjny przewodnik po kuchni i nie tylko w towarzystwie królowej kasz. Czyli wszystko o kaszy jaglanej, począwszy od wartości odżywczych i prozdrowotnych, poprzez obszerny zbiór oryginalnych przepisów, a skończywszy na kreatywnym wykorzystaniu jej poza kuchnią." - Kamila Kosior, blog Zdrowo i na temat.

Przeczytaj więcej recenzji o e-booku "Kasza jaglana na 99 sposobów."

Gratis!! Kolorowy plakat "Tabela - termika produktów" do wydruku w formacie A3 lub A4.
Ilość stron: 108 (107 ebook i 1 plakat)
Format: pdf.

2. "Smak zdrowia o poranku"
Chcesz pozytywnie i zdrowo rozpocząć nowy dzień? Masz już dość nudnych kanapek lub musli na mleku? Sztuka Odżywiania zaprasza do lektury nowego e-booka poświęconego zdrowym śniadaniom – „Smak zdrowia o poranku" autorstwa Katarzyny Rudnickiej, Marioli Natanek oraz Marty Krawczyk – autorki bloga Czym chata bogata.
Znajdziesz w nim fachowe porady specjalistów zdrowego odżywiania oraz propozycje 29 smacznych i zdrowych śniadań – na ciepło i zimno, na słodko i słono. Pyszne kasze, sałatki i przepis na kawę bez wyrzutów sumienia – to tylko niektóre z naszych pomysłów. Dodatkowo każdy z przepisów zawiera symbole, określające wpływ danej potrawy na nasze zdrowie oraz komentarz dietetyka.
Dzięki tej śniadaniowej publikacji poznasz nowe ciekawe, a przede wszystkim szybkie przepisy, zachwycisz swoich bliskich poranną ucztą, mając pewność, że dbasz o ich zdrową dietę i... smukłe sylwetki.

Partner: MniamMniam.pl
Ilość stron: 69
Format: pdf

Instrukcja zakupów, czyli jak kupować.

Regulamin sklepu.