Start >> Przez żołądek do serca, czyli efektowne potrawy w kwadrans - darmowy ebook
 • Po co istniejemy? Co proponujemy?

  Zdrowe i wygodne rozwiązania Sztuki Odżywiania
  - w pracy i w domu

 • Skorzystaj z zebranej wiedzy, zamów konsultacje żywieniowe, dołącz do społeczności Sztuki Odżywiania na Facebooku.

 • Celem Sztuki Odżywiania

  jest prowadzenie edukacji w zakresie zrównoważonego odżywiania

Program Żywieniowy dla całej Rodziny

Co to jest Program Żywieniowy dla całej Rodziny online?

Indywidualny Plan Żywieniowy online to produkt obejmujący analizę stylu życia Twojej rodziny, przedstawienie programu żywieniowego dopasowanego do Waszej aktualnej sytuacji życiowej, wyznaczenie celów krótko- i długoterminowych oraz dodatkowe wsparcie we wdrażaniu programu w życie.

Specjalista bierze pod uwagę mnóstwo czynników, takich jak cel planu, historie chorobowe członków rodziny, sytuacja zdrowotna, alergie, styl życia, a nawet grupa krwi. Zasadą specjalistów Sztuki Odżywiania jest indywidualne podejście. Dobrze dobrana dieta to pierwszy (a przynajmniej najważniejszy) krok ku zdrowiu.

Dla kogo przeznaczony jest Program Żywieniowy dla całej Rodziny online?

Oferta skierowana jest do osób, które:

 • chcą wdrożyć zdrowszy styl życia dla swojej rodziny, ale nie wiedzą od czego zacząć
 • mają dużo zajęć, chcą zdrowiej się odżywiać, jednak nie chcą pół dnia spędzić w kuchni, potrzebują prostych rozwiązań i podpowiedzi
 • szukają programu żywieniowego, który będzie dopasowany do stylu życia całej rodziny i mogą go wdrażać stopniowo
 • borykają się z różnymi kwestiami zdrowotnymi, potrzebują wskazówek dietetycznych i jednocześnie nie chcą „gotować na 3 garnki”, czyli dla każdego członka rodziny inaczej

Kto prowadzi Program Żywieniowy dla całej Rodziny online?

Katarzyna Rudnicka - trener, doradca żywieniowy, propagator zdrowego odżywiania, pomysłodawczyni projektu Sztuka Odżywiania, współtwórca projektu Zdrowy Przedszkolak.org. Technolog żywności i żywienia człowieka, wciąż się dokształca, zarówno po polsku, jak i po angielsku. Ostatni kurs to Diet and Nutritional Advisor Diploma (doradztwo żywieniowe) w Wielkiej Brytanii.

"Jestem współautorką kilku książek elektronicznych: "Smak zdrowia o poranku", "Poznaj szkoły odżywiania", "Przez żołądek do serca, czyli efektowne potrawy w kwadrans", "Wegetariańskie przekąski, zupy i II dania", "ANTYporadnik - Wychowaj sobie Niejadka" oraz "Małe ogródki od kuchni" (w ramach kampanii Zdrowy Przedszkolak.org)".

Prywatnie mama córki w szkole podstawowej, syna w zerówce. Segreguje śmieci, nie ogląda telewizji, pasjonuje ją Internet, gotuje według Pięciu Przemian, mieszka na dwa kraje: w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Opinie naszych klientów.

Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na bezpłatną konsultację wstępną przez skype (20-30 minut), wyślij e-maila na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , opisz po krótce sytuację, zaproponuj termin pierwszej rozmowy.

*************************

Przeczytaj też prawdziwą historię Anki, która wdrożyła indywidualny plan żywieniowy w życie i jakie zmiany nastąpiły.

Jedne z osób, które skorzystały z ułożenia indywidualnego planu żywieniowego napisały:

Pani Kasia patrzy szerzej na zagadnienie „zdrowego odżywiania” niż standardowi dietetycy. Przede wszystkim taki plan ułożony zostaje po wnikliwym wywiadzie i analizie każdego przypadku indywidualnie. Następnie dostosowany zostaje do możliwości i oczekiwań danej osoby. Pani Kasia kładzie szczególny nacisk na spożywanie świeżych i pełno wartościowych produktów. Jednym słowem bardzo ważna jest jakość produktów. Plan żywieniowy jest skonstruowany tak ,by dać wskazówki jak powinno się generalnie odżywiać przez całe życie. Porusza on również sferę ruchu i relaksu. Nie ma liczenia kalorii i głodzenia. Wręcz przeciwnie dania są bardzo smaczne i sycące. Najbardziej zaskoczyła mnie ogromna wiedza Pani Kasi na wielu płaszczyznach „zdrowego stylu życia” i bardzo szerokie spektrum postrzegania przyczyn i skutków otyłości.

Katarzyna, ekonomistka, lat 35

Odniosłam wrażenie, że rzeczywiście przyłożyła się Pani do jego ułożenia. Wcześniej skorzystałam z propozycji innego dietetyka i gdy spojrzałam na tamten plan to miałam wrażenie jakby był dla wszystkich taki sam.. i nic specjalnego w nim nie widziałam- nic, co miałoby sprawić, że poprzez odpowiednie komponowanie dań mogę schudnąć. W tym przypadku, który pani mi zaproponowała nie było monotonii. Był także dołączony opis, co jest dobre i dlaczego.. dlaczego tak ważne są ciepłe śniadania, co, z czym łączyć, czego unikać, jak co zamieniać. Nawet jeśli w pełni nie stosuję się do jadłospisu to już mam zarys
co i jak komponować, aby było jak najlepiej.
Wdrożyłam go w życie. Co było łatwe- przepisy były proste, nie wymagały specjalnych zakupów, większych nakładów finansowych- a wiec był to plan dostosowany do kieszeni zwykłego śmiertelnika ;) Trudności- święta.. ale na szczęście minęły wiec plan powrócił do życia.. Innych trudności nie było
Jakie są efekty zastosowania planu żywieniowego?
Poza stopniową utratą wagi.. najważniejsze.. pokazały mi drogę do celu – jakim jest dla mnie ładniejsza figura i lepsze zdrowie- i którą postaram się nadal podążać. Wiem już, że nie można skutecznie schudnąć 10 kg w miesiąc. Ale można tyle schudnąć przyjemnie i bez wyrzeczeń.. wystarczy zwracać uwagę na to, co się je i być wytrwałym.

Ketra, 27lat optometrysta

 


Kup ebooka

Kasza jaglana - 99 przepisów

Tylko 46 zł w duecie!

Ebook o śniadaniach

Sprawdź bestsellery Złotych Myśli

 

Zostaliśmy nagrodzeni
w plebiscycie
KNOW HEALTH 2011