Ebook "Kasza jaglana na 99 sposobów"

 

Anna Ptak ze Sztuki Odżywiania oraz Małgorzata Salawa z bloga Zdrowa Kuchnia Sowy w ramach wspólnego przedsięwzięcia przygotowały e-book “Kasza jaglana na 99 sposobów”.Czym jest ten e-book:

  • praktycznym poradnikiem odsłaniającym smak, właściwości i naturę kaszy jaglanej

  • wyczerpującym źródłem informacji o tym unikatowym produkcie żywnościowym

  • wyjaśnieniem dlaczego kasza jaglana jest tak ważna w codziennym menu oraz jak zbawienny wpływ ma na nasze zdrowie

  • podpowiedzią jak włączyć kaszę jaglaną do diety całej rodziny

  • zaskakującym źródłem jaglanych sekretów... pozakulinarnych.

Jest to pierwszy tak obszerny przewodnik po świecie kaszy jaglanej, oferujący 99 przepisów z jej udziałem.

Każdy z nich można wykonać z łatwo dostępnych składników, wszystkie są proste w przygotowaniu i jednocześnie bardzo smaczne. Kolorowe zdjęcia wybranych potraw zachęcają do ich spróbowania.

Stworzony przez nas poradnik i zbiór przepisów jest zachętą do wprowadzenia tej mało znanej i niedocenionej kaszy do diety całej rodziny oraz pomocą w kuchennych eksperymentach z jej udziałem.

 Patronaty medialne:

 

Patronaty merytoryczne:

Blog Zdrowo i na temat Lek. med. Mariusz Andruszkiewicz

Recenzje: „Rewelacyjny przewodnik po kuchni i nie tylko w towarzystwie królowej kasz. Czyli wszystko o kaszy jaglanej, począwszy od wartości odżywczych i prozdrowotnych, poprzez obszerny zbiór oryginalnych przepisów, a skończywszy na kreatywnym wykorzystaniu jej poza kuchnią.” - Kamila Kosior, blog Zdrowo i na temat

„E-book „Kasza jaglana na 99 sposobów” jest niezwykle ciekawym i przystępnym przewodnikiem po świecie kaszy jaglanej. Kaszy, która mimo obfitości składników odżywczych a także walorów smakowych jest zupełnie niedoceniana i zapomniana w polskiej kuchni. E-book ten nie tylko wyjaśnia szereg wartości odżywczych kaszy jaglanej, ale co ważniejsze podaje nam gotowe rozwiązania na wykorzystanie jej we własnej kuchni. Przepisy są pomysłowe, ciekawe, zdrowe oraz przygotowywane z naturalnych i dostępnych składników. Wyraźnie pokazują szereg zastosowań i uniwersalność kaszy jaglanej – wszakże może stanowić ona zarówno podstawowy składnik wytrawnego obiadu jak i wykwintnego deseru! Dokładne opisy składników i sposobu przygotowania sprawiają, że e-book ten jest istną skarbnicą przepisów zarówno dla początkujących jak i doświadczonych kucharzy. Co więcej stanowi świetne źródło inspiracji i pokazuje, że gotowanie może być nie tylko przykrym obowiązkiem, lecz przede wszystkim dobrą zabawą. Od tej pory kasza jaglana będzie zdecydowanie częściej gościć w mojej kuchni – zamierzam sprawdzić wszystkie przepisy z tego niezwykle wartościowego e-booka!” - Paulina Styś, Co jesc.net

„Autorki pokazały, że kaszę jaglaną (nieco zapomnianą na polskich stołach) można przyrządzić na wiele sposobów. Proste i niemonotonne przepisy na każdą okazję - na słodko lub na wytrawnie. Autorki opisały właściwości zdrowotne kaszy jaglanej i dały wiele cennych wskazówek - jaką kaszę najlepiej kupić i jak ją ugotować. To świetna książka dla wszystkich, którzy chcą się zdrowo odżywiać.” - Magdalena, Zdrowie na widelcu

Pobierz bezpłatny fragment (dokument otworzy się w nowym oknie, kliknij w link). Plik jest duży (prawie 6 Megabajtów)

Gratis kolorowy plakat "Tabela - termika produktów" do wydruku w formacie A3 lub A4.

Ilość stron: 108 (107 ebook i 1 plakat)

Format: pdf. Ebook przeznaczony jest do użytku osobistego. Nie podawaj dalej, to niezgodne z prawem autorskim.

Cena: 34,00zł

kasza jaglana na 99 sposobówKup ebooka "99 sposobów na kaszę jaglaną" lub kup taniej w zestawie z ebookiem o śniadaniach:

 

Dokonując zakupów na stronie SztukaOdżywiania.pl akceptujesz regulamin zakupów.

Możesz zrobić też tradycyjny przelew na konto:

Katarzyna Rudnicka Nr konta 36 1140 2004 0000 3402 6007 8441

W tytule podaj imię i nazwisko oraz adres mailowy, na który przesłać ebooka (lub ebooki) i kolorowy plakat do wydruku. Usługa jest zrealizowana po wpłynięciu środków na konto. Jednak nie później niż w ciągu 48h. Jeśli chcesz otrzymać ebooka jak najszybciej, prześlij nam potwierdzenie przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.