Start >> Przez żołądek do serca, czyli efektowne potrawy w kwadrans - darmowy ebook
  • Po co istniejemy? Co proponujemy?

    Zdrowe i wygodne rozwiązania Sztuki Odżywiania
    - w pracy i w domu

  • Skorzystaj z zebranej wiedzy, zamów konsultacje żywieniowe, dołącz do społeczności Sztuki Odżywiania na Facebooku.

  • Celem Sztuki Odżywiania

    jest prowadzenie edukacji w zakresie zrównoważonego odżywiania

Konkurs "Przestań TO jeść"

książkaJeśli chcesz wreszcie poczuć pełnię zdrowia, należy wreszcie przestać to jeść! Co? To, co sprawia, że Twoje ciało choruje, a Ty czujesz się po prostu źle. Jak myślisz, jakie produkty warto wykreślić z jadłospisu? Podziel się tą wiedzą z nami! Sztuka Odżywiania wraz z Wydawnictwem Illuminatio zaprasza na konkurs „Przestań TO jeść”.

 

Zasady konkursu

Zadaniem uczestnika konkursu będzie przesłanie odpowiedzi na pytanie „Jakie produkty warto eliminować z diety?” na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem “Przestań TO jeść”.

 

Nagrody:

1) 3 egzemplarze książki “Nie powinnam tego jeść” autorstwa Marii Cross

„Maria Cross, podczas swojej praktyki zawodowej zauważyła 20 symptomów, na które najczęściej skarżyli się jej pacjenci i na ich podstawie opracowała listę typowych przypadłości powodowanych przez spożywanie szkodliwych produktów. Pisząc „Nie powinnaś tego jeść” stworzyła łatwe w użyciu narzędzie do autodiagnozy i indywidualnego dobrania odpowiedniej diety. Podaje również możliwe zastępniki produktów, które ci szkodzą oraz propozycje posiłków, jakie możesz spożywać.”

 

Konkurs trwa do 31.05.2014

Partnerem konkursu jest:

Wydawnicto Illuminatio

Regulamin konkursu na “Przestań TO jeść”

 

1 . Informacje ogólne

§ 1 . Regulamin konkursu (zwany dalej Regulaminem) określa zasady przeprowadzenia konkursu pod nazwą „Przestań TO jeść” (zwanego dalej Konkursem) oraz zasady wyłonienia zwycięzcy przez jury, spośród osób, które wezmą udział w konkursie. Organizatorem konkursu jest Sztuka Odżywiania. Sponsorem nagród w konkursie jest: Wydawnictwo Illuminatio, ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok, http://www.illuminatio.pl/

§ 2. Celem konkursu jest wyróżnienie osób, które poprzez przesłane odpowiedzi na pytanie konkursowe chcą pokazać zdrowy styl życia.

2. Uczestnicy konkursu

§ 1. Uczestnikiem Konkursu, może być pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz stałe miejsce zamieszkania na terytorium Polski, która dokona zgłoszenia do Konkursu zgodnie z zasadami określonymi w § 3. poniżej. Uczestnik niespełniający wymienionych warunków, może zostać wykluczony przez Organizatora z udziału w Konkursie na dowolnym jego etapie.

§ 2. W Konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora ani Sponsora biorący udział w organizacji i przeprowadzaniu Konkursu ani członkowie ich rodzin (do II stopnia pokrewieństwa lub powinowactwa).

3. Zasady konkursu

§ 1. Konkurs rozpoczyna się 20.05.2014r. Zakończenie konkursu planowane jest na 31.05.2014r.

§ 2. Tematem konkursu jest „Przestań TO jeść”. Zadaniem uczestnika będzie przesłanie odpowiedzi na pytanie „Jakie produkty warto eliminować z diety?”

§ 3. Uczestnicy w czasie trwania konkursu mogą przesyłać odpowiedzi na pytanie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie.

§ 4. Przesłane odpowiedzi zostaną umieszczone na stronie internetowej: www.sztukaodzywiania.pl i Facebook (fan page Sztuki Odżywiania). Organizator i Sponsor ma prawo umieścić odpowiedzi na innych stronach internetowych oraz innych nośnikach.

§ 5. Organizator zastrzega możliwość redagowania nadesłanych odpowiedzi na pytanie.

4. Ocena nadesłanych prac oraz skład jury

§ 1. W skład jury wchodzi

przedstawiciel Sponsora i Organizatora.

§ 2. Przy ocenie nadesłanych odpowiedzi jury weźmie pod uwagę wartość merytoryczną wypowiedzi uczestnika konkursu. Decyzja o przyznaniu nagród będzie zależała wyłącznie od własnej oceny jury i będzie decyzją ostateczną.

5. Nagrody

§ 1. Wśród uczestników zostaną przyznane nagrody: 3 egzemplarze książki “Nie powinnam tego jeść” autorstwa Marii Cross. Nagrody zostaną wysłane jedynie na terenie Polski.

§ 2. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 1.06.2014r. Wyniki zostaną podane na stronie internetowej.

6. Przypisy końcowe

§ 1. Udział w konkursie jest zgodą uczestnika na regulamin konkursu.

§ 2. Wszelkie pytania odnośnie konkursu proszę kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

§ 3. Nadesłane na Konkurs dane osobowe uczestników mogą być przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu wykonania ich obowiązków związanych z Konkursem. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133/97, poz. 883). Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

§ 4. Informacja o konkursie oraz Regulamin są umieszczone na stronie internetowej www.sztukaodzywiania.pl.

§. 5. Odpowiedzialność Organizatora ograniczona jest względem uczestników Konkursu do wysokości wartości przysługującej korzyści (nagrody).

§. 6. Wszelkie informacje o Konkursie dostępne w materiałach reklamowo-promocyjnych mają charakter jedynie informacyjny. Wiążącą moc prawną mają wyłącznie postanowienia niniejszego Regulaminu.

§. 7. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszym Konkursem będą rozstrzygane przez sąd właściwy dla Organizatora Konkursu.

 

Olsztyn, dnia 19.05.2014r.


 

 


Kup ebooka

Kasza jaglana - 99 przepisów

Tylko 46 zł w duecie!

Ebook o śniadaniach

Sprawdź bestsellery Złotych Myśli

 

Zostaliśmy nagrodzeni
w plebiscycie
KNOW HEALTH 2011