Jesteś tu pierwszy raz? Zacznij tutaj

sztuka odżywiania

Witaj na stronie Sztuki Odżywiania. Jeśli planujesz wprowadzić parę (lub wiele) zmian w swoim sposobie odżywiania, to jesteś w dobrym miejscu. Sztuka Odżywiania prowadzona jest przez profesjonalistów i pasjonatów zdrowego jedzenia. Jesteśmy specjalistkami od żywienia z wieloletnim doświadczeniem. Więcej dowiesz się z zakładki O nas.

Działalność Sztuki Odżywiania oparta jest na czterech filarach:

  1. indywidualnych konsultacjach dietetycznych,
  2. publikacji artykułów z zakresu zdrowego żywienia,
  3. wydawania książek o zdrowym żywieniu (dostępnych w zakładce Sklep)
  4. oraz dzieleniu się przepisami na zdrowe, dietetyczne i pyszne jedzenie.

Dla osób dopiero rozpoczynających przygodę ze zdrowym odżywianiem przygotowaliśmy zestaw artykułów wprowadzających w temat zdrowego żywienia. Wszystkie opublikowane przez nas artykuły znajdziesz tutaj.

Ponadto polecamy ebooka "Prowadź zdrowy styl życia", gdzie znajdziesz wszystkie informacje, uporządkowane i podane w prosty sposób. Inne nasz publikacje dostępne są w sklepie.

Przygotowałyśmy ponadto liczne przepisy w oparciu o naszą wiedzę o tym co najlepsze dla naszego ciała i dobrego samopoczucia. Zapraszamy po zdrowe przepisy.

Jeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu diety zapraszamy na konsultacje żywieniowe. Różne pakiety pozwalają dostosować potrzeby klientów i ich oczekiwania. Szczegóły tu.

Nasze podejście

Zajmujemy się profilaktyką, przywracaniem zdrowia oraz poprawą jego kondycji.

Wierzymy, że największe znaczenia ma kompleksowe podejście do zdrowia: odżywianie, aktywność fizyczna i równowaga psychiczna.

Jesteśmy niezależnymi ekspertami, nie sponsorują nas żadne koncerny, co jest gwarancją obiektywizmu i naszej bezstronności. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem, które nabyłyśmy podczas wielu lat prowadzenia serwisu Sztuka Odżywiania oraz praktyki zdobytej podczas indywidualnych konsultacji i coachingu.

Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebooku, gdzie na bieżąco dzielimy się informacjami prozdrowotnymi, wiadomościami z kraju i ze świata, zdrowymi przepisami czy nowinkami.

Jeśli chcesz dostawać ważne informacje jako pierwsza/y, zapisz się na newsletter (patrz: baner po prawej stronie).

 Zapraszamy serdecznie do korzystania z zasobów, wiedzy i doświadczenia ekspertów Sztuki Odżywiania!

Warto przeczytać

Zawsze piszemy jasno, prosto i zrozumiale. Tworzymy artykuły DLA Was.