Poznaj szkoły odżywiania

Za darmo
+

Czy we wszystkich dietach liczy się kalorie? Czy stosowanie diety zawsze łączy się z określoną aktywnością fizyczną? W której diecie dzielimy produkty według smaku, a w której według kolorów?
W e-booku "Poznaj szkoły odżywiania" znalazły się opisy sześciu najpopularniejszych diet: Pięciu Przemian, Ajurwedy, wegetariańskiej, grup krwi, makrobiotycznej i rozdzielnej.

W opracowaniu celowo nie zawarto szczegółowej filozofii ani zaleceń każdej z diet, jedynie zestawienie najważniejszych właściwości, ważnych z punktu widzenia osoby poszukującej swojej drogi do zdrowia. Tekst ma zainteresować i pobudzić do poszukiwania bardziej szczegółowych informacji o wybranej diecie, która może stać się naszym sposobem na życie.
Przedstawione w poniższym e-booku diety nie są typowymi dietami redukcyjnymi o ograniczonym czasie stosowania, to raczej zdrowy sposób odżywiania na całe życie. Stąd w tytule nazwa „szkoły odżywiania", czyli coś więcej niż zwykła dieta. Są to szkoły holistyczne, co oznacza postrzeganie człowieka w połączeniu ze wszystkimi aspektami jego życia.

Autorami opracowania są Monika Gębarowska i Katarzyna Rudnicka (treść merytoryczna) oraz Łukasz Sikorski (projekt graficzny i skład). Konsultacja merytoryczna: Emilia Lorenc oraz Dorota Łapa.

Ilość stron: 13.
Format: pdf.

Instrukcja zakupów, czyli jak kupować.

Regulamin sklepu.

Related products