Start >> Przez żołądek do serca, czyli efektowne potrawy w kwadrans - darmowy ebook
 • Po co istniejemy? Co proponujemy?

  Zdrowe i wygodne rozwiązania Sztuki Odżywiania
  - w pracy i w domu

 • Skorzystaj z zebranej wiedzy, zamów konsultacje żywieniowe, dołącz do społeczności Sztuki Odżywiania na Facebooku.

 • Celem Sztuki Odżywiania

  jest prowadzenie edukacji w zakresie zrównoważonego odżywiania

Regulamin usługi newsletter

Regulamin świadczenia usługi „Sztuka Odżywiania Newsletter”

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2013

 1. Wydawcą „Sztuka Odżywiania Newsletter” jest firma Art of Nutrition/Sztuka Odżywiania, zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, zwana dalej "Sztuka Odżywiania"
 2. W ramach ww. usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana jest przez Sztukę Odżywiania, w sposób cykliczny i bezterminowo informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
 3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu www.SztukaOdzywiania.pl jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
 4. Newsletter jest przesyłany do zarejestrowanych użytkowników przeważnie raz w miesiącu. Dopuszcza się częstsze wysyłanie newslettera.
 5. Newsletter zawiera między innymi artykuły, porady, oferty szkoleń i konsultacji oraz informacje o działaniach podejmowanych przez Sztukę Odżywiania.
 6. Zamówienie usługi „Newsletter” przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej www.SztukaOdzywiania.pl:
  • wpisanie w odpowiednim formularzu adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter. Formularz dostępny jest na oznaczonych stronach serwisu www.SztukaOdzywiania.pl,
  • potwierdzenie chęci otrzymywania informacji promocyjnych poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu zgłoszeniowym,
  • aktywowanie linku zawartego w e-mailu wysłanym automatycznie na podany przez użytkownika adres, w celu weryfikacji poprawności informacji podanych podczas rejestracji.
 7. Brak potwierdzenia poprawnej weryfikacji adresu e-mail użytkownika, skutkuje usunięciem wprowadzonych danych do bazy po 7 dniach od daty wpłynięcia danych do bazy.
 8. Korzystanie przez użytkownika z usług świadczonych za pośrednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.
 9. Każdy „Newsletter” zawiera:
  • informację o nadawcy,
  • wypełnione pole „temat", określające treść przesyłki,
  • informację o sposobie rezygnowania z usługi lub zmienienia jej parametrów (np. Adresu poczty elektronicznej użytkownika)
 10. Każdy subskrybent „Newslettera” może zrezygnować z jego otrzymywania poprzez kliknięcie linku obecnego w stopce każdej wiadomości .
 11. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim bez jego zgody.