Współpraca

Dla specjalistów

Jeżeli jesteś z branży (pro)zdrowotnej, pracujesz jako dietetyk, naturopata, technolog żywności, instruktor fitness, lekarz czy terapeuta, zapraszamy do współpracy.

Możliwe formy współpracy:

1. Artykuł (forma rozliczenia: barter)

Podziel się wartościową wiedzą i doświadczeniami, czyli napisz ciekawy i pożyteczny artykuł dla czytelników Sztuki Odżywiania. Skontaktuj się z nami, zanim zaczniesz pisać – ustalimy temat, zakres, termin.

W zamian oferujemy promocję autorskiego artykułu we wszystkich kanałach promocyjnych używanych przez zespół Sztuki Odżywiania, od naszej strony, fanpage na Facebooku po wzmiankę w newsletterze i polecenie klientom.

Nie zapomnij przysłać krótkiej informacji o sobie.

Nie akceptujemy artykułów sponsorowanych, reklamujących produkty lub usługi. Jesteśmy niezależni, co zapewnia nasz obiektywizm. Prosimy firmy o nie przysyłanie ani artykułów, ani pytań o reklamę na stronie.

2. Artykuł z wizytówką (forma rozliczenia: opłata)

Warunki współpracy jak w punkcie 1, jednak tu możesz zostawić dane kontaktowe do Ciebie, tak jak telefon, adres mailowy, strona internetowa (zaznacz też w jakim mieście działasz).

Opłata za rok wynosi 100 zł, płatne przelewem po publikacji artykułu.

Wizytówka będzie widoczna przez rok.

3. Książka elektroniczna, czyli ebooka (forma rozliczenia: dzielenie zysków ze sprzedaży).

Twoje nazwisko pojawi się na okładce! Wydasz swoją książkę za pomocą naszego wydawnictwa, my zajmiemy się formalnościami i sprzedażą. Zostawiamy Ci możliwość sprzedaży indywidualnej, co oznacza, że Ty również możesz sprzedawać swoje dzieło np. na swojej stronie internetowej.

Jeśli ta forma współpracy Cię interesuje, skontaktuj się z nami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

4. Inne formy współpracy – jeżeli masz ciekawy pomysł na promocję zdrowego stylu życia w nurcie naturalnym, przedstaw ją nam, po prostu napisz maila.

 

 

Warto przeczytać

Zawsze piszemy jasno, prosto i zrozumiale. Tworzymy artykuły DLA Was.